Haber

New York ve Chicago en iyi ABD downtown listesinde

Attractionsofamerica.com Internet sitesi, en iyi ABD downtown listesini oluşturdu. İlk üçe New York, Chicago ve Alexsandria girdi!

New York herhalde kartlara kıyasla gerçek hayatta daha iyi görünen tek şehir!

Downtown, yükselen gökdelenlerli ve canlı tücaretli ekonomik merkezdir. Burada borsalar, finans kompleksleri, finans kurumları, büyük şirketlerin ofisleri ve ekonominin itici gücü olan başka örgütler bulunur

New York’un merkezinde Küçük İtalya ve Chinatown adlı ulusal mahalleler var. Bu bölgeler kafeleri ve restoranları ile ün salmış bunun için gökdelenlerdeki sayısı çok ofislerden görevliler öğle yemeğini yemek için buraya gelirler.
Chicago, “tarihi yerleri, zengin kültürü ve tabii ki lezzetli yemekleri sayesinde merkezi ABD’de en iyi olan şehir olarak sık sık anılır. Chicago pizzasını tatmadıysanız sanki hiç pizza tadmamışsiniz gibidir”.

Sitede Millennium Park gibi Chicago’nun başka çok görülecek yeri ve “Shedd Aquarium, Field Museum ve 360 Chicago adlı inanılmaz üst seviye seyir platformu gibi ilginç çok müze ve çok eğlence kurumu” sıralandı.
Araştırmaya göre Virginia eyaletindeki Alexandria üçüncülüğü, Vermont eyaletindeki Burlington dördüncülüğü ve İndianapolis beşinciliği aldı.

Alexandria, Washington dolayı gibidir. Hem de gördüğünüz en rahat bir yer. Aile gezileri ve düzenli, acelesiz Amerikan hayatı için mükemmel ve sakin bir yer.

Hala 1700’lü yıllarında kurulmuş bazı köşkler, kiliseler ve dükkanlar hemen hemen hiç değişmedi. Rahatlık bu evleri bayağı emer, onlardan her biri hatta tasavvur edemeyeceğimiz bu kadar şeyi gördü.