Haber

Chicago, ABD'deki en iyi çatı barına sahiptir

Seyahat web sitesi Big 7 Travel, NBC Chicago'ya göre, ABD'deki en iyi çatı barlarının yeni bir sıralamasını yayınladı, Chicago'dan bir bar bu listenin başında geldi.

 Toplamda, Chicago'dan Cindy's Rooftop'un ilk sırada yer aldığı Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 50 çatı barının bir sıralaması derlendi. Şaşırtıcı değil, çünkü çubuğun Google'da ortalama 4,5 puanla 3500'den fazla yorumu var. Bu arada, dil okullarımızdan biri Chicago'da, kelimenin tam anlamıyla bu bara 30 dakikalık yürüme mesafesinde!


 Bar, Chicago Athletic Association Hotel'in tepesinde yer alır ve Millennium Park, Michigan Gölü ve daha fazlasının panoramik manzarasını sunan doğal bir terasa sahiptir.

 Buradaki kokteyller, bazıları 17 dolardan başlayan “şehirdeki en yaratıcılardan biri” olarak kabul ediliyor. Menüde ayrıca bolognese ile burrata ve rigatoni'den balık bifteği ve tavuk shawarma'ya 18 $ karşılığında mezeler ve yemekler yer alıyor.


 Sonuç olarak, Chicago'daki barlar harika! Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var ve ister rahat ister daha enerjik bir hava arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun bir yer bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

 Big 7 Travel'a göre EN İYİ 10 çatı barı:

  1. Cindy’s Rooftop – Chicago
  2. Red Barber – Denver
  3. The Cloudveil – Jackson Hole, Wyoming 
  4. White Limozeen – Nashville
  5. Westlight – New York City
  6. POV Rooftop Bar & Restaurant – Washington D.C.
  7. 9 Mile Station – Atlanta
  8. Z on 23 Rooftop – Houston
  9. From the Rooftop – Phoenix 
  10. El Techo – San Francisco