Haber

Los Angeles'ta kiralık 'Scooby-Doo' karavanı

Filmin 20. yıl dönümü vesilesiyle Warner Bros. ve Airbnb, 24, 25 ve 26 Haziran tarihlerinde yalnızca üç günlüğüne kiralanabilen ikonik The Mystery Machine'i yeniden yarattı.

Shaggy'yi canlandıran aktör Matthew Lillard, Güney Kaliforniya'da Malibu sahilinde bulunan ikonik minibüste konukları görüntülü arama yoluyla "karşıladı".

AP: Hanna-Barbera

Matthew, rezervasyon açıklamasında "Warner Bros.'un ilk Scooby-Doo canlı aksiyon filminde Shaggy'yi oynadığımdan bu yana 20 yıl geçti, ancak ruhu o zamandan beri benimle" dedi.

Şanslı olanlar çocukluklarına dalabilir ve kendilerini filmdeki kahramanlar gibi hissedebilirler. Mobil ev, 1960'ların tarzındaki eski güzel "gizemli minibüs" ile tamamen uyumludur.

AP: Hanna-Barbera

Derme çatma yatak odasının içi, filmden çeşitli öğelerle tamamlanmaktadır: ana karakterlerin kıyafetleri, karakterlerin bulunduğu bir fotoğraf, bir büyüteç ve bir el feneri, bir mini TV ve tabii ki, görevleri olan özel zarflar.

AP: Hanna-Barbera

Davetliler için eşsiz bir akşam yemeği düzenlendi! Shaggy ve Scooby'nin en sevdiği yemeklerden bazıları arasından seçim yapılabiliyordu: sosisli sandviç veya patlıcanlı burger. Akşamları ise patlamış mısır ve içecekler eşliğinde en sevdiğiniz Scooby-Doo bölümlerini izleyebilirsiniz.

Scooby-Doo'nun ilk baskısı 1969'da çıktı ve birçok kişi tarafından sevildi. Şirket her yıl yeni çizgi filmler, diziler ve uzun metrajlı filmler yayınlıyor ve ayrıca bilgisayar oyunları yaratıyor.