Haber

ABD'deki en kibar insanlar nerede yaşıyor?

Preply tarafından ABD'nin 30 büyük kentinde yaşayanlar arasında yapılan bir ankete göre, Austin, Teksas, San Diego, Kaliforniya ve Fort Worth, Teksas, ABD'nin en büyük 30 şehrinde en cana yakın sakinler. Nashville, Tennessee ve Indianapolis, Indiana en "eğitimli" ilk beş şehri kapatıyor.

 En kibar ve en az kibar şehirleri hesaplamak için, ankete katılanlardan, şehirlerindeki ortalama sakinlerin kabalıklarını, birinin çok kibar ve onunun son derece kaba olduğu birden ona kadar bir ölçekte derecelendirmeleri istendi.

 Çalışma, en yaygın kaba davranış türlerini belirlemeye çalıştı, örneğin: sorunlu sürüş ve yollarda karşılıklı saygı, halka açık yerlerde saygısızlık. Austin, Texas sakinlerinin en çok rahat ve samimi şehir atmosferinden keyif aldıkları ortaya çıktı.

 Dil okullarımızın bulunduğu 4 şehir ABD'deki en kibar şehirler listesine dahil edildi: San Diego, California; Indianapolis, Indiana; Şikago, Illinois; Dallas Teksas. A&K American Educational Consulting şirketimiz, dünyanın her yerinden öğrencilerin dil kurslarına kaydolmalarına, beğendikleri şehri seçmelerine ve ücretsiz okul rehberi almak için bağlantıyı takip etmelerine yardımcı olur.

ABD'deki en kibar şehirler: